Home   Świstak    Bazarek24    Sprzedam.pl    Subasta  Kiermasz.pl    Dumos.pl    aleBabka    Rankingi serwisów aukcyjnych

Ogólne zasady prowadzenia aukcji on-line
Pomimo olbrzymiej popularności aukcji internetowych, bardzo wiele osób wciąż ma obiekcje i bardzo niechętnie, tudzież w ogóle nie chce słyszeć o zakupach na aukcjach internetowych Właśnie dlatego, chcielibyśmy przedstawić kilka podstawowych zasad, aby być zadowolonym z transkacji i nie zostać oszukanym... [ więcej ]

Darmowe aukcje - dlaczego warto korzystać...
Znasz zapewne serwisy aukcyjne takie jak Allegro czy Ebay
Jednak czy nie zastanowiło Cię nigdy, dlaczego masz płacić za korzystanie z serwisów tego typu? Nie chcesz sprzedawać/kupować bez dodstakowych kosztów? Właśnie dlatego warto wybrać darmowe serwisy aukcyjne, które nie są gorsze od komercyjnych typu Allegro czy Ebay.
[ więcej ]
 

Darmowe aukcje - dlaczego warto korzystać...


1. Bo jest darmowy!
W tych serwisach nie płacisz ani za wystawienie towaru, ani za jego promowanie czy sprzedaż. Handlujesz bez obaw, że zjedzą Cię koszty.

2. Jest taniej.
Nie ma opłat, tak więc Sprzedawcy mogą obniżać swoje ceny o równowartość Allegrowej prowizji. Przekonaj się sam, jakie można upolować okazje!

3. Jest duży wybór.
Sprawdź asortyment - Na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

4. Serwis jest przyjazny w obsłudze.
Nie pogubisz się w gąszczu zakładek czy zbędnych opcji. Serwisy tworzone są z myślą o osobach, które wcześniej nie miały styczności z aukcjami, a także o tych, którzy nie są biegli w obsłudze komputera. Nawigacja jest intuicyjna, a z wystawianiem aukcji poradzi sobie nawet dziecko :)

5. Lubią je wyszukiwarki.
Dzięki wysokiej pozycji na google'ach, Twoje aukcje zyskują dodatkową reklamę!

6. Przyjazne serwisy.
Dbają o Ciebie. Interesują ich Twoje opinie. Każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie - odpowiedzi nie pochodzą z gotowego szablonu – są jasne, konkretne i pomocne dla Ciebie.

7. Tworzysz te serwisy razem z ich pomysłodawcami!
U nich nie jesteś zwykłym, szarym użytkownikiem, lecz współtwórcą serwisu. Poprzez nowatorskie rozwiązanie to TY decydujesz o kształcie, formie oraz drogach rozwoju. Ty określasz priorytety i wyznaczasz kolejność zadań adminom.

8. Są niezawodni!
Awarie? Niezapowiedziane “przerwy techniczne”? Nie u nich! Szanują Twój czas i chęci, dbają o to, byś mógł zajrzeć do nich w każdej chwili, o każdej porze.

 
[Home] [Świstak] [Bazarek24] [Sprzedam.pl] [Subasta] [Kiermasz.pl] [Dumos.pl] [aleBabka] [Rankingi serwisów aukcyjnych]
Sponsorem serwisu jest: