Home   Świstak    Bazarek24    Sprzedam.pl    Subasta  Kiermasz.pl    Dumos.pl    aleBabka    Rankingi serwisów aukcyjnych

Ogólne zasady prowadzenia aukcji on-line
Pomimo olbrzymiej popularności aukcji internetowych, bardzo wiele osób wciąż ma obiekcje i bardzo niechętnie, tudzież w ogóle nie chce słyszeć o zakupach na aukcjach internetowych Właśnie dlatego, chcielibyśmy przedstawić kilka podstawowych zasad, aby być zadowolonym z transkacji i nie zostać oszukanym... [ więcej ]

Darmowe aukcje - dlaczego warto korzystać...
Znasz zapewne serwisy aukcyjne takie jak Allegro czy Ebay
Jednak czy nie zastanowiło Cię nigdy, dlaczego masz płacić za korzystanie z serwisów tego typu? Nie chcesz sprzedawać/kupować bez dodstakowych kosztów? Właśnie dlatego warto wybrać darmowe serwisy aukcyjne, które nie są gorsze od komercyjnych typu Allegro czy Ebay.
[ więcej ]
 


Kiermasz.pl


Czym jest Kiermasz.pl ?

Kiermasz.pl jest internetowym targowiskiem, na którym możesz sprzedawać i kupować poprzez licytację oraz po stałych cenach. Znajdziesz tu od dawna poszukiwane przedmioty. Sprzedasz to, czego już nie potrzebujesz. Możesz zarobić, proponujšc dobry towar i odpowiednie ceny. Możesz też zamieścić u nas swoje ogłoszenie.

Jak działa Licytacja w Kiermasz.pl?

Licytowanie w Kiermasz.pl rozwiązane jest tak, abyś nie musiał co chwilę sprawdzać, czy ktoś przebił Twoją ofertę ponieważ system wysyła Ci powiadomienie o tym fakcie, jednak warto mimo to zagladać na aukcję ponieważ niektóre serwisy pocztowe działają z opóźnieniem: Do okienka licytacji wpisz kwotę jakš zgadzasz się zapłacić za przedmiot i kliknij przycisk Licytuj! Przejdziesz do strony, na której potwierdzisz swoją ofertę. UWAGA ! - Licytować mogš tylko i wyłšcznie zarejestrowani użytkownicy Kiermasz.pl Rejestracja i użytkowanie serwisu jest bezpłatne.
 
[Home] [Świstak] [Bazarek24] [Sprzedam.pl] [Subasta] [Kiermasz.pl] [Dumos.pl] [aleBabka] [Rankingi serwisów aukcyjnych]
Sponsorem serwisu jest: