Home   Świstak    Bazarek24    Sprzedam.pl    Subasta  Kiermasz.pl    Dumos.pl    aleBabka    Rankingi serwisów aukcyjnych

Ogólne zasady prowadzenia aukcji on-line
Pomimo olbrzymiej popularności aukcji internetowych, bardzo wiele osób wciąż ma obiekcje i bardzo niechętnie, tudzież w ogóle nie chce słyszeć o zakupach na aukcjach internetowych Właśnie dlatego, chcielibyśmy przedstawić kilka podstawowych zasad, aby być zadowolonym z transkacji i nie zostać oszukanym... [ więcej ]

Darmowe aukcje - dlaczego warto korzystać...
Znasz zapewne serwisy aukcyjne takie jak Allegro czy Ebay
Jednak czy nie zastanowiło Cię nigdy, dlaczego masz płacić za korzystanie z serwisów tego typu? Nie chcesz sprzedawać/kupować bez dodstakowych kosztów? Właśnie dlatego warto wybrać darmowe serwisy aukcyjne, które nie są gorsze od komercyjnych typu Allegro czy Ebay.
[ więcej ]
 


Bazarek24.pl


Czym jest Bazarek24 ?

Bazarek24, to nowy serwis internetowy. Jest to dopiero wersja testowa a oficjalnej daty rozpoczęcia naszej działalności nie możemy jeszcze określić. Mamy jednak nadzieję, że nasza forma transakcji on-line będzie jak najbardziej bezpieczna a nasi klienci zadowoleni i usatysfakcjonowani z zakupionych u nas towarów. Główny cel naszego przedsięwzięcia przedstawia się jasno i dotyczy on przede wszystkim ciągłego rozwoju naszego serwisu aukcyjnego. Konsekwencją naszych starań byłoby powstanie” giganta” w serwisach aukcyjnych, cieszącego się uznaniem wśród internautów. I choć są to plany dalekosiężne, to już teraz duży nacisk kładziemy, przede wszystkim, na bezpieczeństwo. Obecnie nasza ekipa składa się jedynie z trzech osób. Jedna zajmuje się technologią i rozwojem serwisu, a pozostali odpowiadają za społeczność i obsługę użytkowników serwisu aukcyjnego. Jesteśmy świadomi naszych ograniczeń, również tych, związanych z liczbą klientów. „Tłumów tutaj na razie nie będzie” – jak ktoś napisał na forum, jednak istotniejszą dla nas kwestią, pozostaje nadal zapewnienie jak największego bezpieczeństwa oraz jakości świadczonych usług.

Dlaczego warto ?

W Tym serwisie, możesz sprzedawać i kupować zupełnie za darmo. To naprawdę nic nie kosztuje. Wejdź w nasz świat aukcji bazarku24 i przekonaj się sam, że jesteśmy uczciwymi i odpowiedzialnymi ludźmi, którym można zaufać. Możesz być pewny, że twoją ofertę zauważy każdy odwiedzający. Serwis bazarek24 został zgłoszony do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Wprowadzając niezbędne ulepszenia, poprawiamy Państwa komfort w trakcie poruszania się po naszym serwisie. I co najważniejsze, mogą być Państwo pewni, że zgłaszane sygnały nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi.
 
[Home] [Świstak] [Bazarek24] [Sprzedam.pl] [Subasta] [Kiermasz.pl] [Dumos.pl] [aleBabka] [Rankingi serwisów aukcyjnych]
Sponsorem serwisu jest: