Home   Świstak    Bazarek24    Sprzedam.pl    Subasta  Kiermasz.pl    Dumos.pl    aleBabka    Rankingi serwisów aukcyjnych

Ogólne zasady prowadzenia aukcji on-line
Pomimo olbrzymiej popularności aukcji internetowych, bardzo wiele osób wciąż ma obiekcje i bardzo niechętnie, tudzież w ogóle nie chce słyszeć o zakupach na aukcjach internetowych Właśnie dlatego, chcielibyśmy przedstawić kilka podstawowych zasad, aby być zadowolonym z transkacji i nie zostać oszukanym... [ więcej ]

Darmowe aukcje - dlaczego warto korzystać...
Znasz zapewne serwisy aukcyjne takie jak Allegro czy Ebay
Jednak czy nie zastanowiło Cię nigdy, dlaczego masz płacić za korzystanie z serwisów tego typu? Nie chcesz sprzedawać/kupować bez dodstakowych kosztów? Właśnie dlatego warto wybrać darmowe serwisy aukcyjne, które nie są gorsze od komercyjnych typu Allegro czy Ebay.
[ więcej ]
 


aleBabka


Czym jest aleBabka ?

aleBabka - to nazwa pod którą na początku kwietnia 2007 roku uruchomiliśmy pierwszy polski internetowy serwis aukcyjny z produktami głównie dla kobiet. Badania rynku i opinii publicznej, dobór kadry oraz prace nad realizacją projektu zajęły nam kilkanaście miesięcy. Zaczynamy prawie od zera, lecz jesteśmy pewni, że nasz upór i determinacja w dążeniu do zamierzonego celu przyniesie oczekiwane rezultaty, a oddane do Państwa dyspozycji Narzędzia i Usługi będą miały znaczący wpływ na rozwój serwisu.

Dlaczego warto ?

Dlaczego kobiety nie mają własnej platformy handlowej? Przecież to One statystycznie dokonują ponad 70% ogólnych zakupów ! W odpowiedzi na to pytanie postanowiliśmy,że naszym głównym celem przyjętym do realizacji jest stworzenie nowoczesnej platformy handlowej, dającej współczesnej kobiecie możliwość bezpiecznego, przyjemnego i szybkiego przeprowadzania transakcji handlowych w internecie. Przyjazny, prosty w obsłudze interfejs użytkownika, branżowo poukładane kategorie oraz duża przejrzystość to tylko część wyznaczonych zadań, które udało nam się osiągnąć. Skierowanie oferty do określonego grona użytkowników to tylko jeden z aspektów charakteryzujących naszą działalność. Drugi niemniej ważny to możliwość rozwoju jaką oferujemy przedsiębiorcom poprzez sprzedaż,a zarazem reklamę produktu, czy też własnej firmy. Narzędzia jakie oddajemy do Państwa dyspozycji to nowe rozwiązania mające za zadanie w tani, łatwy i prosty sposób przyczynić się do zwiększenia intensywności sprzedaży oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych. Jednak aby utrzymać tak szeroki wachlarz świadczonych usług zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia opłat za korzystanie z serwisu.(Aktualna tabela opłat w panelu Płatności ) Opłaty,które pobieramy zostały ustalone na poziomie minimalnym i są wyłącznie przeznaczone na reklamę, utrzymanie i rozwój serwisu. Nie zamykamy się przed otoczeniem! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, formy pomocy i współpracy mające chociażby w najmniejszym stopniu przyczynić się do poprawy naszego wizerunku. Pracując 24 godziny na dobę , przez 7 dni w tygodniu nasza kadra będzie dążyć do ciągłego poprawiania jakości świadczonych usług, dokładać wszelkich starań aby użytkownicy przeprowadzając transakcje kupna-sprzedaży czuli się bezpiecznie oraz osiągnąć jedno z najważniejszych założeń : -zyskać miano jednej z najlepszych polskich platform handlowych w internecie.
 
[Home] [Świstak] [Bazarek24] [Sprzedam.pl] [Subasta] [Kiermasz.pl] [Dumos.pl] [aleBabka] [Rankingi serwisów aukcyjnych]
Sponsorem serwisu jest: